Модель Хеппі - це свого роду ключниця або міні-косметичка, маленький аксесуар для дрібниць - помади, дзеркальце або інших жіночих аксесуарів, які хочеться приховати від очей сторонніх людей.
Ребро пірамідки 13 см. Замовляти можна з будь-яких матеріалів. Відмінно виглядає з сумкою того ж кольору!
Вибір матеріалів для замовлення Ви можете зробити тут: https://photos.google.com/share/AF1QipOOimFiZvfsSEyBlYF6vo9gVuyPXm4hY8-PyPaiLLx0BXoOP2x6eLSg0ZUnQD2VDQ?key=LVJIMmRWN3hZa20tbnBkdnMzTEFwVEg1bjNGVHBB
ПОПЕРЕДЖАЄМО!!!
Сумки були додані в наш асортимент по Вашим численним проханням, оскільки покупці масово бажають мати аксесуари в колір взуття.
Проте шкіра і замша, які ми використовуємо, за своїми параметрами та характеристиками призначені для взуттєвих виробництв, а не для виготовлення шкіргалантереї. Сумки з взуттєвої шкіри та замші можуть бути менш довговічні, а темні і яскраві матеріали можуть давати фарбування контактують з ними поверхонь одягу, шкіри рук. Замовленням на сумки Ви підтверджуєте, що ознайомлені з цією інформацією і згодні з можливими наслідками.
Детальні фото :
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Розмір | Малий |
Матеріал | Натуральна шкіра |
Колір | Різні кольори |
Тип застежки | Блискавка |
Стан | Новий |
Матеріал верху: | |
Натуральна шкіра | Шкіра "флотар біле золото", Шкіра "шімер", Шкіра "флотар срібло" |
Користувачські характеристики: | |
Колір фурнітури: | На вибір |
Колір блискавки: | На вибір |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 5 шт.