Кошик
Нова весняна колекція! Відео на головній сторінці.
УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК ВЗУТТЯ. Досвідченість. Сила. Стабільність.
+380671028835
+380956368585
+380671028835
+380677541010

Сама чорна п'ятниця року! Самий гарячий вікенд цієї осені!

Сама чорна п'ятниця року! Самий гарячий вікенд цієї осені!

 

 

 

 

 

Добрий день, дорогі друзі!

Чорної п'ятниці бути!

23.11.2018 в 10:00 відкриваємо розпродаж зі складу наявності зі знижкою 30% на блакитні (основні розділи та зі знижкою 50% на червоні розділи таблиці наявності.

Пропозиція діє для всіх постійних замовників за 27.11.2018 включно.

Зекономив – значить заробив! Вибирайте краще за вигідними цінами!

 

Терміни. Новорічну відпустку.

 

Відповідаючи на Ваші питання за графіком нашої роботи в новорічні дні і за термінами виконання, які надходять зараз замовлень, оповіщаємо, що потік замовлень в цьому році інтенсивний і перериватися на тривалий відпочинок не плануємо. Протягом декількох днів після Нового року ми повернемося до роботи над замовленнями, щоб не виходити за рамки озвучених термінів їх виконання до семи тижнів. Таким чином, як Ви розумієте, ми не можемо гарантувати завершення цих замовлень до Нового року.

Щоб уникнути конфліктів з нетерплячими покупцями просимо Вас на етапі прийому замовлень озвучувати реальні терміни виготовлення продукції, наголошуючи, що навіть вони є орієнтовними (усередненими). Не може бути ніякої гарантії, що окремої пари або замовлення не торкнуться затримки з різного роду причин. Повірте, зробити абсолютно точний розрахунок темпів виробництва на 1,5-2 місяці вперед об'єктивно неможливо. Так, на даний момент ми бачимо, що трохи не вкладаємося в спочатку розраховані строки 5-7 тижнів. В таких випадках ми безумовно і за першою вимогою можемо повернути Вам кошти за будь-яку пару або замовлення, на якій би стадії виробництва вони не знаходилися.

За замовленнями, які ще не прийняті або не сплачені Вами - можете обговорити з покупцями ситуацію за термінами та скасувати ті пари, чекати що вони не зможуть. Ми відправимо у виробництво всі залишилися у Вашому замовленні пари, але дозаказы замість вибулих пар приймати не будемо.

Виробництво працює в дуже інтенсивному режимі - ми робимо все можливе, щоб кожен з Ваших клієнтів отримав свою пару як можна швидше. Дякуємо всім організаторам за вміння вести діалог зі своїми покупцями в періоди такого тривалого очікування своїх замовлень на піку сезону, а всіх покупців - за терпіння. Щиро віримо, що це очікування окупиться емоціями від вдалої покупки і радістю володіння нової, чудовою парою)

 

З любов'ю, SOLDI