Продавець Взуттєва фабрика SOLDI розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
57 відгуків
НОВА КОЛЕКЦІЯ 2023/2024Перегляд
УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК ШКІРЯНОГО ВЗУТТЯ. Нас знають. Нам довіряють.
+380 (95) 636-85-85
+380 (67) 102-88-35
+380 (99) 357-45-01

Умови гарантійного обслуговування

Умови гарантійного обслуговування

 

Ми фабрика і співпрацюємо тільки з оптовими покупцями.

Якщо Ви придбали нашу продукцію в магазині або у посередника в інтернеті, з питань обміну або повернення повноцінної пари, яка Вам не підійшла за розміром або іншими параметрами, Ви можете звернутися тільки до свого продавцеві, але не на фабрику, т. к. особисто і безпосередньо у нас Ви покупку не скоювали.

Коли за покупкою Ви звертаєтеся в СП, то істотно економите. Враховуйте, що низька націнка організаторів СП не може включати весь спектр послуг роздрібного магазину - зокрема, можливість повернення або обміну взуття, виготовлення якої посередник замовив персонально для Вас. Звертайте, будь ласка, увагу на умови участі в спільній закупівлю до оплати свого замовлення посереднику. Якщо Ви не готові нести ризики, купуйте продукцію виключно в торговельних точках за роздрібними цінами.

Таким чином, якщо пара Вам не підійшла - це питання Ваших відносин з продавцем. До нас на фабрику Ви можете звернутися тільки через виявлення виробничого дефекту (як у новій, так і в ношеному парі).

У кожну коробку ми вкладаємо гарантійний талон з умовами експлуатації взуття. Будь ласка, дотримуйтесь описаних правил - вони загальноприйняті у всьому світі. При недотриманні умов експлуатації ми, як виробник, вправі відмовити в гарантійному обслуговуванні товару.

УВАГА!

Гарантійному обслуговуванню підлягає тільки продукція, яка знаходиться в Україні.

 

ВАЖЛИВО!
Ми не несемо відповідальності за дії третіх осіб, що надають посередницькі послуги по перевезенню товарів з України до інших країн. Якщо дефекти виявлені за територією України, товари по гарантії не обслуговуємо.

Гарантійний термін в Законі "Про захист прав споживачів" встановлюється у межах 30 днів з дня продажу або початку сезону (ДСТУ ГОСТ 26167:2009; ДСТУ ГОСТ 19116:200)

- Зимовий сезон з 15 листопада по 15 березня

- Літній сезон з 15 травня по 15 вересня

- Весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня та з 15 вересня по 15 листопада.

 

У разі виявлення недоліків товару споживач має право пред'являти тільки одне з наступних вимог:

- пропорційне відшкодування ціни (знижка);

- безоплатне усунення недоліків товару;

- відшкодування витрат на самостійне усунення недоліків товару.

 

Зазначені вимоги підлягають задоволенню у разі виявлення недоліків товару під час його прийняття, а у разі неможливості їх виявлення під час приймання - протягом гарантійного строку (ст. 10 п. 3 Закону України "Про захист прав споживачів").

Перевірити пару на відповідність своїм замовленням (модель, колір, розмір, утеплювач, фурнітура) і візуально оцінити якість виробу, виключивши в ньому видимі дефекти, Покупець зобов'язаний до введення пари в експлуатацію. Після початку використання звернення по гарантії може бути тільки через виявлення в парі виробничого дефекту, який об'єктивно не міг бути виявлений раніше.

 

Вимагати повернення грошових коштів за браковане взуття Покупець може тільки за наявності у неї суттєвого недоліку (ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів"):

Істотний недолік (п. 12 ст. 1) - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з наступних ознак:

а) він взагалі не може бути усунутий;

б) його усунення потребує понад 14 календарних днів з моменту визнання шлюбу;

в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

 

Якщо Ви зіткнулися з дефектом в придбаній парі - наші телефони та електронну скриньку є у розділі "Контакти". Ми не залишаємо наших клієнтів з проблемою і беззастережно виконуємо свої гарантійні зобов'язання.

 

Гарантія на вироби не поширюється:

 • при порушенні Покупцем порядку експлуатації, догляду, зберігання взуття, в разі неправильного використання взуттєвої косметики;
 • на механічні пошкодження, що утворилися в результаті експлуатації товару - порізи, подряпини на шкірі та на підборах (деталі обтягування підборів), на природні заломи і деформації на шкірі, які утворилися в результаті адаптації пари до стопи, її форми і фізіологічним особливостям;
 • якщо отклеившаяся підошва або деформації на шкірі стали наслідком сильного намокання вироби;
 • коли до відклеювання підошви або розшарування рантів призвело просушування взуття, поблизу або з застосуванням нагрівальних приладів;
 • у разі експлуатації сезонного взуття з недотриманням сезонності, при виборі моделі без урахування особливостей фігури, а також при повсякденному використанні і модельне взуття не за призначенням - для спортивних, туристичних цілей, при носінні в умовах підвищеної вологості, по піску, гравію і т. п.;
 • при фарбуванні матеріалами верху взуття (або підкладкою чорного і червоного кольорів) контактуючих з виробами поверхонь шкіри рук і ніг, одягу тощо;
 • на часткову втрату кольору натуральними матеріалами в результаті експлуатації та догляду за взуттям, а також на перехід кольору з однієї деталі на іншу в парах з контрастними поєднаннями матеріалів;
 • на змінні деталі (як чіп, шнурки, набійки);
 • коли взуття натирає ногу (період адаптації нової пари до параметрів стопи неминучий);
 • у разі, якщо взуття на підошві з терморезини або поліуретану скрипить на певних поверхнях - кахлі, паркет, ламінат;
 • на металеві люверси, що випали в результаті занадто тугий шнурування взуття на гомілкостопі, або коли взуття взували/знімали, не розшнуровуючи;
 • якщо взуття була в ремонті або її конструкція піддалася змінам (розтягнення, перешивание, прошивка підошви, установка профілактики і т. д.);
 • коли закінчився строк гарантійного обслуговування і зовнішній вигляд виробу свідчить про активну його експлуатації в гарантійний період.

 

ВАЖЛИВО! Якщо в парі виявлений виробничий дефект, який усунути неможливо, ми пропонуємо покупцеві виготовлення замість нової пари виключно в тому ж кольорі і розмірі. Даний пункт дотримуємося беззастережно щоб уникнути навмисної псування взуття або маніпулювання ситуацією з метою отримання пари іншого розміру або кольору, якщо початковий вибір з якихось причин виявився невдалим або хибним.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner